Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia III Niedziela Adwentu
Ogłoszenia III Niedziela Adwentu PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 15:22

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Adwentu ?GAUDETE?

15 grudnia 2019

Radujcie się zawsze w Panu, raz jeszcze powiadam: radujcie się. Pan jest blisko!

 1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe w naszej parafii, które prowadzi ks. Piotr Kurkiewicz. Gorąco zachęcam do udziału w rekolekcjach. Już dzisiaj chcę wyrazić naszą wdzięczność Ojcu Rekolekcjoniście, a wyrazem naszej wdzięczności, oprócz daru duchowego i modlitwy, będą również składane ofiary na tacę w czasie Mszy Św. w poniedziałek i wtorek. Przygotujmy nasze serca na nadchodzące Święta poprzez słuchanie Słowa Bożego i spowiedź. Z przedświątecznej spowiedzi świętej będzie można skorzystać we wtorek w godzinach: od 8.00 do 9.00 i od 16.15 do 17.30.

 2. Nadal zapraszamy na Roraty, które odprawiamy w naszym kościele codziennie o godz. 17.00. W sobotę wraz z dziećmi zakończymy Roraty. Dzieciom, które najgorliwiej uczęszczały na Roraty zostaną wręczone dyplomy i drobne upominki.

 3. Serdecznie dziękuje za udział w minioną niedzielę w Godzinie Łaski oraz Akatyście. Chórowi za przygotowanie tego śpiewu.

 4. W piątek od godz. 9.30 przedświąteczne odwiedziny chorych.

 5. Spotkanie LSO w najbliższą sobotę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy też nowych kandydatów.

 6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas, Gościa niedzielnego, kartki świąteczne oraz pocztówki i informatory o naszym pięknym zabytkowym kościele.

 7. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, w którą przypada tzw. taca budowlana. Serdecznie dziękuje za składane na tace ofiary.

 8. Słowa podziękowania kieruję do osób roznoszących opłatek. Dziękuję za życzliwe przyjmowanie tych osób oraz za dobre słowo. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na ogrzewanie Kościoła. Opłatki nie były jeszcze rozniesione na ul. Cisewo, Sportowej i Lipowej. Pragnę także podziękować p. Janowi Wróbel oraz Adamowi Górnowicz za wydatną pomoc na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 9. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam mężczyzn do oprawiania choinek.

  Dziękując za wszelkie dobro, duchowe i materialne parafianom oraz wszystkim Dobrodziejom i sympatykom naszego Kościoła i życzę obfitości łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

Poprawiony: wtorek, 17 grudnia 2019 21:27
 

Kosciół w Stegnie

Kosciół w Stegnie

Kalendarz 2023

«  września 2023  »
powtśrczpisoni
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930