Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 18 kwietnia 2020 19:44

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

12 kwietnia 2020

1. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze Święto dla Chrześcijan. Z tej okazji wszystkim Drogim Parafianom i Gościom składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „Chrystus Zmartwychwstał Alleluja  – Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja ”.

2. Z racji przygotowań i innego niż dotychczas przeżycia Triduum Paschalnego serdeczne podziękowania pragniemy wyrazić tym parafianom, którzy przygotowali Grób Pański, Liturgicznej Służbie Ołtarza na ręce Łukasza Chojna, Panom Szafarzom, Panu Organiście i Paniom, które śpiewały.

3. Dziękujemy także za wszystkie prezenty i życzenia świąteczne.

4. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte o godz. 8.30, 10.30 i 17.00.

5. Od wtorku do soboty Msze Święte będą sprawowane o godz. 18.00

6. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, gdyż dni Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego mają rangę uroczystości.

7. Wszystkim Parafianom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Świętym Triduum Paschalnym przez transmisję internetową i nadal łączymy się z Wami drogą modlitwy.

8. Na prośbę Parafian na parafialnej stronie internetowej (w stopce) został zamieszczony numer rachunku bankowego. Tym, którzy w tej trudnej dla wszystkich sytuacji pamiętają także o funkcjonowaniu parafii i kościoła dziękujemy za wszelkie ofiary wpłacane na konto bankowe naszej parafii. W ostatnim czasie  zostały wpłacone ofiary w kwocie 350 zł. Wszystkim wspierającym naszą wspólnotę parafialną składam serdeczne Bóg zapłać.

9. Dziękuję Paniom z Kół Żywego Różańca za złożenie ofiary na kwiaty do Grobu Bożego.

10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, można nabyć w wersje papierową.

11. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do codziennego odmówienia koronki do Bożego Miłosierdzia w rodzinach.

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe,
napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Poprawiony: niedziela, 19 kwietnia 2020 09:06
 

Kosciół w Stegnie

Kosciół w Stegnie

Kalendarz 2021

«  października 2021  »
powtśrczpisoni
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031